Helperzy


Jako, że nasi organizatorzy dają z siebie 110%, aby kolejny Gdakon był jeszcze lepszy potrzebujemy Twojej pomocy!

Czy chciałbyś pomóc nam wspólnie tworzyć kolejną edycję Gdakonu? Czy masz to „coś”, co pomoże tobie zapanować na konwentowym chaosem i silnym, futrzastym (lub też pierzastym, tudzież łuskowatym) ramieniem wspomóc nasz wspólny konwent? Jeśli tak...

Dołącz do grupy wolontarariuszny Gdakonu 2016! Każda para chętnych łap się przyda i uczyni ten konwent jeszcze lepsiejszym! Szukamy futer zarówno chcących pomóc przy drobnych sprawach organizacyjnych, jak i w bardziej długoterminowych planach!


Artyści, którzy pragną współtworzyć nasz gdakonowy conbook mogą zajrzeć na stronę Conbook.

Jeżeli zdarzy się tak, że żadna z poniższych ról nie będzie Ci odpowiadać, a wciąż chciałbyś pomóc... Przyda nam się każda para łap do pracy! Czy to do pomocy w dekoracjach, ustawianiu sal, organizacji eventów - śmiało się z nami skontaktuj ;3 

Osoby pomagające przy fursuitwalku

Jako, że zapewnienie sprawnej organizacji dla fursuitwalku z kilkudziesięcioma futrzakami będącymi w centrum uwagi dzieci małych i dużych, a w dodatku niezbyt dobrze widzących w fursuicie jest nie lada wyzwaniem, dlatego szukamy chętnych osób, które by nam w tym pomogły.

Do zadań należących do takiej osoby należałoby utrzymanie szyku grupy, noszenie w plecaku wody i słomek oraz dopilnowanie, aby berbecie zbytnio nikomu nie weszły na głowę. A żeby ułatwić to zadanie, do dyspozycji będą gdakonowe krótkofalówki ;)

Sefurity

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom konwentu oraz aby dopilnować względnego porządku, potrzebujemy parę chętnych osób do tzw. sefurity - czyli futrzastego security ;) Do obowiązków takiego ochotnika należałoby jedynie robienie obchodów hotelu raz na jakiś czas i zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości organizatorom.