Obiady


Obiady serwowane są od 16:00 do 18:00 w hotelu Amber, nawet jeśli ktoś ma nocleg w hotelu ViaSteso. Oczywiście, tyczy się to wyłącznie osób, które zaznaczyły odpowiednią opcje w panelu użytkownika.

Jest to również wystarczająca ilość czasu dla futrzaków, które nie mając wybranej opcji posiłków w hotelu mogę udać się do jednej z lokalnych restauracji.

Dodatkowo należy mieć na uwadze, że na powitalnym grillu będzie już jedzenie, dlatego domyślnie na ten dzień nie ma obiadów.

Śniadania


Śniadania będą dostępne od 7:00 rano do 11:00. Tak, aby nawet największe śpiochy mogły zdążyć coś zjeść ;)

Jak co roku, śniadanie będzie dostępne w formie stołu szwedzkiego dla wszystkich nocujących w hotelu. Należy jedynie pamiętać, że śniadania są serwowane w hotelu, w którym się nocuje - Amber lub Via Steso.

Paintball


Dla wszystkich tych, którzy chcą się wybrać na paintball: wybieramy się grupą na pobliski teren do gry (zamknięty), a sama gra jest płatna dodatkowo 50zł na miejscu (podstawowy pakiet). Więcej informacji dostępne jest na stronie: http://www.3townpaintball.pl/

Dla fursuiterów: tak, będzie można grać w fusuicie, jednak należy mieć na uwadze fakt bycia pod ostrzałem kulek z farbą ;)

Sauna, jacuzzi i strefa SPA


Dla wszystkich chętnych futer jest możliwość z nieodpłatnego skorzystania z hotelowej (hotel Amber) strefy SPA. Należy jednak powiadomić o tym osobę w recepcji przed wejściem, jak i zaraz po wyjściu.

Zapisy na punkty programowe


Na część punktów programowych prowadzone są zapisy - w przypadku zainteresowania uczestnictwem w takowych, prosimy o naciśnięcie stosownego przycisku :)

Dzięki temu organizatorzy będą mogli oszacować ilość potrzebnych mateiałów oraz wprowadzić ew. korekty do planu

Artist's Lounge
&
Dealer's Den


Pomieszczenie, w którym nasi artyści (i nie tylko) będą mogli w spokoju usiaść, a także nieco pohandlować, znajdować się będzie na drugim piętrze hotelu Amber.

Prosimy mieć jednak na uwadze, aby ostatnia osoba która opuści wieczorem tamten pokój zgłosili to organizatorom, aby ci mogli zamknąć pomieszczenie na klucz.

Gamesroom


Tak jak i rok temu, tak i teraz wyposażenie naszego gamesroomu w dziesiątki planszówek i karcianek jest możliwe dzięki Rebelowi.

Gamesroom będzie otwarty cały dzień w czwartek, piątek i sobotę, w niedzielę natomiast - do 13.

środa (9 mar 2016) czwartek (10 mar 2016) piątek (11 mar 2016) sobota (12 mar 2016) niedziela (13 mar 2016)

Sala sceniczna

Sala warsztatowa

Sala sceniczna

Sala warsztatowa

Gdańsk

Sala sceniczna

Sala warsztatowa

Gdańsk

Sala sceniczna

Sala warsztatowa

Gamesroom

Gamesroom